Chin-Yu Hsiao

Visar 1 publikationer

2012

Szego kernel asymptotics and Morse inequalities on CR manifolds

Chin-Yu Hsiao, G. Marinescu
Mathematische Zeitschrift. Vol. 271 (1-2), p. 509-553
Artikel i vetenskaplig tidskrift

Spara referenser

Om du har installerat Zotero eller Mendeley på din dator kan du direkt ta ut referenser från de publikationer du ser i listan.

Du laddar ner dessa pluginer här:
Zotero
Mendeley

Det finns inga projekt att visa.
Det kan finnas fler projekt där Chin-Yu Hsiao medverkar, men du måste vara inloggad som anställd på Chalmers för att kunna se dem.